Вручення дипломів випускникам 2018 року

У Виноградівському державному коледжі МДУ в урочистій атмосфері відбулося вручення дипломів випускникам 2018 року. Багато теплих слів і побажань випускникам було висловлено директор ВДК МДУ Йосип Іваніга, який зазначив, що наші випускники є показником плідної праці всього педагогічного колективу, вони є втіленням мрій про компетентного випускника коледжу.
Студентів-випускників з їх урочистою подією в житті привітали представники благодійного фонду «Виноградів», батьки, куратори та побажали стати успішними людьми, цікавого, насиченого життя, мудрих і далекоглядних рішень, високих професійних досягнень.
У відповідь випускники звернулися з словами подяки до педагогічного колективу коледжу , а для батьків підготували пісню.
З поміж 152 цьогорічних випускників, 22 осіб отримали дипломи з відзнакою.
Вітаємо учасників урочистостей та бажаємо випускникам творчої наснаги та подальшого розширення горизонтів професійної діяльності.

Світлини з вручення дипломів 2018