Відзначення Дня туризму

Студенти Виноградівського державного коледжу МДУ спеціальності «Туризм» напередодні Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, що святкують 27 вересня, провели оглядову екскурсію, з використанням історичного та сучасного матеріалу. Ознайомили слухачів з пам’ятками історії та культури, місцями знаменитих подій, елементами благоустрою міста. На семінарі, який відбувся у районній раді 26 вересня, викладачі та студенти обговорили передумови збільшення привабливості Виноградівського району. Про чинники успішної реалізації туристичного потенціалу присутнім розповіли радник з питань регіонального розвитку закарпатського «Центру розвитку місцевого самоврядування» Микола Сюсько та викладач факультету туризму УжНУ Олександр Коваль.