Студентська науково-технічна конференція “Енергетика та енергозбереження”

Щороку у ВДК МДУ на відділенні спеціальностей Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка проводять студентську науково-технічну конференцію “Енергетика та енергозбереження”. 18 жовтня 2018 року студенти та викладачі опрацювали такі теми: Енергозберігаючі будинки,будівлі (Олашин Е.І., Довжанин О.С. – ЕП-41); Особливості енергозберігаючих будівель, споруд (Сакалош М.М. – МО-31); Найбільші сонячні електростанції у світі (Попович І.І., Любка І.В. – ЕП-41); Будинок майбутнього (Ровка А.В. – МО-31); Активні будинки та їх можливості (Мороз І.А., Титор І.Я.); Теплова сонячна станція (Греченюк Ю.П. – ЕП-31); Сонячні та вітрові електростанції Закарпаття (Діміртієва Г., Олашин Е.І., Гейруш Р.З. БМ-41, ЕП-41).