Зустріч нинішніх студентів спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з викладачами-ветеранами педагогічної ниви.

У Виноградівському державному коледжі відбулася уже традиційна зустріч нинішніх студентів спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з викладачами-ветеранами педагогічної ниви. Започаткувала такі зустрічі викладач української мови та літератури, куратор групи БМ-41 Любов Іванівна Савка. Виноградівському політехнічному технікуму (ВДК МДУ) виповнилося 95 років, і саме ці люди творили його історію.
Організатори зустрічі зібрали свідків і учасників процесу навчання різних за роками поколінь.
Директор коледжу, Йосип Йосипович Іваніга у минулому теж випускник Виноградівського політехнікуму, поділився спогадами про свої студентські роки і подякував своїм викладачам, які його навчали.
Усі присутні провели час корисно та цікаво.